Aktualności

WYNIKI II EDYCJI KONKURSU
SZKOŁA PRZYJAZNA DLA KAŻDEGO
 
 
KATEGORIA INNOWACJE DLA DOBRA UCZNIA
 
NAGRODY GŁÓWNE
Gimnazjum w Brynku
Miejski Zespół Szkół nr 2 w Ciechanowie
Gimnazjum nr 37 z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Warszawie
Szkoła Podstawowa nr 149 z klasami integracyjnymi im. Obronców Westerplatte w Łodzi
Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Lesznie
 
WYRÓŻNIENIA
Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu
Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi im. Karola Wojtyły w Mysłowicach
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 im. M. Skłodowskiej-Curie w Częstochowie
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu
 
 
KATEGORIA PRAWA DZIECKA, PRAWA RODZICÓW
 
WYRÓŻNIENIA
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 w Warszawie
Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Starej Niedziałce
 
 
KATEGORIA PRZYJAZNE MIEJSCE
 
NAGRODY GŁÓWNE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Kutnie
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Wierzchowisku
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Legionowie
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 „Klonowego Liścia” w Warszawie
 
WYRÓŻNIENIA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piasecznie
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Czerwieńsku
Zespół Szkół Specjalnych nr 17 w Gdyni
 
 
KATEGORIA RAZEM DLA DOBRA DZIECKA
 
NAGRODY GŁÓWNE
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Kaletach
Zespół Szkół nr 3 w Kościanie Publiczna
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 im. kadeta Zygmunta Kuczyńskiego w Kędzierzynie-Koźlu
Szkoła Podstawowa nr 26 im. Rodła w Zabrzu
Zespół Edukacyjny im. Bojowników o Polskość Ziemi Kramskiej w Nowym Kramsku
 
WYRÓŻNIENIA
Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Zawierciu
Zespół Szkół Publicznych nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skarżysku-Kamiennej
Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Zielonej Górze
Szkoła Podstawowa nr 7 w Zduńskiej Woli
 
 
KATEGORIA WAŻNE JEST KAŻDE DZIECKO
 
NAGRODY GŁÓWNE
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 2 w Krakowie
Szkoła Podstawowa nr 79 w Gdańsku
Gimnazjum nr 49 w ZSOI nr 5 w Krakowie
Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej w Graboszycach
 
WYRÓŻNIENIA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa we Wróblowicach
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów spod Darnicy w Piastowie
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Królowej Jadwigi w Opolu
Szkoła Podstawowa nr 10 z oddziałami integracyjnymi im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Nysie

 

 

Zapraszamy do lektury publikacji pokonkursowej!
 
 
 
PATRONAT HONOROWY
 
        
 
 
ORGANIZATORZY
 
      
 
 
PARTNERZY MERYTORYCZNI
 
          
 
 
SPONSOR NAGRÓD DLA LAUREATÓW